قیمت روز خروس زنده

خروس زنده

قیمت خروس زنده محلی برای قربانی کردن، دفع بلا و چشم زخم در سال 99 و 1400 با افزایش زیادی همراه بوده است. قیمت مرغ و خروس کشتار که به صورت روزانه برای مصرف خانوار مورد استفاده قرار می گیرد به طرز عجیبی در ماه های اخیر با افزایش سرسام آوری همراه بوده است. با توجه به این موضوع مطمئنا نرخ سیور محلی نیز چندین درصد افزایش خواهد داشت.

خرید خروس زنده سیاه محلی بیشترین میزان تقاضا و خرید را در این میان به خود اختصاص داده است. اعتقادات و باور های موجود سبب شده است تا افراد تمایل بیشتری به خرید این رنگ داشته باشند. در ادامه اطلاعات دقیقی راجع به موارد پیرامون این موضوع ارائه می گردد.

قیمت خروس زنده برای قربانی کردن

خروس به عنوان یکی از مواردی که برای قربانی کردن و دفع بلا در نظر گرفته می شود، در بین مردم شناخته می شود. بسیاری از افراد نیز در جهت استفاده از گوشت ارگانیک و با کیفیت نسبت به خرید خروس محلی در تهران و کرج اقدام می کنند. اما به صورت کلی بخش زیادی از میران خرید این پرنده برای قربانی و پایبندی به اعتقادات و آداب و رسوم موجود در جامعه صورت می گیرد.

خروس محلی

در طول تماس هایی که روزانه با مجموعه های شیپ صورت می گیرد، بسیاری از افراد نسبت به استعلام قیمت روز خروس زنده محلی سوالاتی می پرسند، تا خرید خود را از این طریق انجام دهند. تقاضا برای خرید این مورد محدود به منطقه خاصی نمی باشد و تقریبا می توان گفت که از تمامی نقاط برای تهیه انواع نژاد های محلی، مشتریان زیادی برای دریافت خروس سالم و بهداشتی محلی با مجموعه تماس برقرار می کنند.

قیمت خروس زنده در بازار

خروس را می توان بهترین مورد برای قربانی کردن و دفع بلا در نظر داشت. با توجه به اینکه افراد ممکن است بنا به داشت حاجات مختلف و متنوع در طول سال چندین بار نسبت به قربانی کردن اقدام کنند. بنابراین بهتر است مواردی کم هزینه در مقابل سایر دام ها همچون گوسفنده زنده در نظر داشت. در همین رابطه می توان خروس محلی برای دفع بلا را بهترین گزینه در این میان دانست.

خرید خروس محلی تهران

نرخ خروس کشتار برای مصرف روزانه در بازار هم اکنون بین بازه 40 الی 50 هزار تومان در حال نوسان می باشد. این در حالیست که هم اکنون با کمبود مرغ و خروس نیز در بازار مواجه هستیم. با توجه به اینکه این قیمت برای موارد کشتار روز وجود دارد، بنابراین باید برای قیمت خروس زنده برای هر کیلوگرم در بازار امروز نرخ های بالاتری در نظر داشت. جهت استعلام نرخ دقیق می توانید یا کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت خروس زنده 99 و 1400

اگر بخواهیم به بررسی نرخ انواع طیور بپردازیم، باید بگوییم که نرخ تمامی طیور مورد استفاده همچون قیمت انواع دام نظیر قیمت گوساله زنده، گوسفند و … با افزایش چند برابری همراه بوده است. به طوری که قیمت خروس زنده در سال 99 به نسبت سال 98 رشد زیادی را تجربه کرد. افزایش نرخ دانه هایی که برای تغذیه و پرورش طیور مورد استفاده قرار می گیرد، موج افزایش قیمت خروس محلی در سال 1400 را نیز رقم زده است.

مراکز خرید و فروش خروس محلی زنده

خرید خروس زنده محلی بهتر است از مراکز معتبر انجام گیرد. مراکز فروش خروس زنده در تهران و کرج در مناطق زیادی وجود دارد، در مواردی مجموعه های فروش گوسفند زنده نیز به ارائه این مورد می پردازند. مجموعه hisheep با داشتن مجوز های لازم برای فعالیت در این زمینه این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم آورده است تا بتوانید نسبت به خرید مرغ و خروس زنده در هر منطقه از تهران اقدام نمایید. جهت سفارش از طریق شماره های داخل سایت با ما در تماس باشید.

فروش خروس محلی

خرید خروس سیاه محلی در تهران و کرج

قیمت خروس زنده سیاه محلی به نسبت سایر رنگ ها کمی بیشتر می باشد. چرا که برخی از افراد اعتقاد به این دارند که رنگ سیاه از این پرنده برای قربانی کردن و دفع بلا می تواند بهتر عمل کند. توجه داشته باشید که قیمت این موارد بر اساس کیلوگرم نمی باشد. قیمت گذاری برای این طیور محلی بر اساس نرخ معین برای انواع نژاد های موجود در بازار صورت می گیرد.

کانال خرید و فروش خروس محلی

امروزه در فضای مجازی بستر مناسبی برای انجام معاملات مختلف ایجاد شده است. در همین راستا افراد برای انجام این معاملات از پیامرسان های مختلف همچون تلگرام، واتساپ و … استفاده می کنند. از آنجایی که خرید و فروش خروس زنده محلی در تهران برای دفع بلا و قربانی کردن بسیار پر رونق می باشد، بنابراین کانال های تلگرامی مختلفی به این منظور ایجاد شده اند. که امکان انجام معامله را برای فروشندگان و خریداران فراهم آورده اند.

خرید خروس سیاه قربانی

نکته قابل توجه در این میان، اطمینان حاصل کردن طرفین معامله برای انجام آن است. چرا که در موارد متعددی مشکلات مبنی بر سو استفاده برخی افراد سودجو و کلاهبردار در این زمینه به وجود آمده است. مسئولیت انجام هر گونه معامله ای بر عهده شخص خریدار و فروشنده می باشد، بنابراین بهتر است از مراکز معتبر و یا کانال های معتبر و مشخص خرید های خود را انجام دهید.

مزایای خرید از مجموعه hisheep

جهت افزایش رضایت مشتریان از خرید در مجموعه های شیپ مواردی در نظر گرفته شده است. عرضه انواع دام زنده و طیور در این مرکز به صورت بهداشتی و سالم صورت می گیرد. بهترین قیمت همراه با بهترین خدمات را می توانید از مجموعه های شیپ دریافت کنید. در ادامه به معرفی برخی از مزایای خرید از این مجموعه می پردازیم.

  • خرید با بهترین قیمت نسبت به سایر مراکز
  • دریافت خروس با رشد طبیعی و محلی
  • دریافت سفارش سالم و بهداشتی
  • نگهداری طیور در محل بهداشتی و پاکیزه
  • خدمات قصابی و ذبح شرعی رایگان
  • ارسال به نقاط مختلف
  • بررسی دام ها از نظر سلامت و بیماری
  • و …

قیمت خروس زنده برای قربانی ، دفع بلا و چشم زخم در بازار سال 1400 می تواند برای هر روز مقدار متفاوتی باشد. بنابراین جهت خرید خروس محلی زنده با رنگ سیاه، سفید، قرمز، قهوهای و … می توانید با شماره های داخل سایت در تماس باشید، تا با اطلاع از نرخ دقیق و مزایای خرید نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top