قیمت روز خروس زنده

خروس زنده سیاه برای قربانی در تهران 1402

قیمت خروس زنده برای قربانی در تهران و کرج جهت دفع بلا و چشم زخم در سال 1401 , 1402 با افزایش زیادی همراه بوده است. قیمت مرغ و خروس سیاه محلی کشتار که به صورت روزانه برای مصرف خانوار مورد استفاده قرار می گیرد به طرز عجیبی در ماه های اخیر با افزایش سرسام آوری همراه بوده است. با توجه به این موضوع مطمئنا نرخ طیور محلی نیز چندین درصد افزایش خواهد داشت. خرید خروس زنده سیاه محلی بیشترین میزان تقاضا و خرید را در این میان به خود اختصاص داده است. اعتقادات و باور های موجود سبب شده است تا افراد تمایل بیشتری به خرید این رنگ داشته باشند. در ادامه اطلاعات دقیقی راجع به موارد پیرامون این موضوع ارائه می گردد. خرید و فروش خروس زنده در تهران برای قربانی

در حال حاضر ملاک تعیین قیمت مرغ و خروس زنده محلی سیاه وزن، نژاد، رنگ، سن و … می باشد. جهت استعلام قیمت روز خروس و مرغ لازم است با شماره تماس مرکز خرید و فروش طیور محلی تماس بگیرید.

قیمت خروس زنده برای قربانی کردن

خروس زنده به عنوان یکی از مواردی که برای قربانی کردن و دفع بلا ، چشم زخم و چشم نظر در نظر گرفته می شود، در بین مردم شناخته می شود. بسیاری از افراد نیز در جهت استفاده از گوشت ارگانیک و با کیفیت نسبت به خرید خروس در تهران و کرج اقدام می کنند. اما به صورت کلی بخش زیادی از میران خرید این پرنده برای قربانی و پایبندی به اعتقادات و آداب و رسوم موجود در جامعه صورت می گیرد. خروس محلی در طول تماس هایی که روزانه با مجموعه های شیپ صورت می گیرد، بسیاری از افراد نسبت به استعلام قیمت خروس زنده در تهران برای قربانی سوالاتی می پرسند، تا خرید خود را از این طریق انجام دهند. تقاضا برای خرید این مورد محدود به منطقه خاصی نمی باشد و تقریبا می توان گفت که از تمامی نقاط برای تهیه انواع نژادهای محلی ، مشتریان زیادی برای دریافت خروس سالم و بهداشتی محلی با مجموعه تماس برقرار می کنند.

قیمت خروس زنده در بازار

خروس را می توان بهترین مورد برای قربانی کردن و دفع بلا در نظر داشت. با توجه به اینکه افراد ممکن است بنا به داشت حاجات مختلف و متنوع در طول سال چندین بار نسبت به قربانی کردن اقدام کنند. بنابراین بهتر است مواردی کم هزینه در مقابل سایر دام ها همچون گوسفنده زنده در نظر داشت. در همین رابطه می توان خروس محلی برای دفع بلا را بهترین گزینه در این میان دانست. خرید خروس محلی تهران نرخ خروس کشتار برای مصرف روزانه در بازار هم اکنون بین بازه 40 الی 50 هزار تومان در حال نوسان می باشد. این در حالیست که هم اکنون با کمبود مرغ و خروس نیز در بازار مواجه هستیم. با توجه به اینکه این قیمت برای موارد کشتار روز وجود دارد، بنابراین باید برای قیمت خروس زنده برای هر کیلوگرم در بازار امروز نرخ های بالاتری در نظر داشت. جهت استعلام نرخ دقیق می توانید یا کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت خروس زنده 1402

اولین سوال از مشاور فروش ما توسط مشتریان عزیز مربوط به قیمت خروس زنده برای قربانی در تهران می باشد. هم اکنون ملاک تعیین قیمت طیور محلی همچون خروس زنده، مرغ زنده بر اساس وزن، نژاد، چند ساله بودن، رنگ و … می باشد. همچنین یکی از مهمترین موارد تاثیرگذار روی قیمت خروس میزان درخواست و تقاضای مشتریان می باشد. مثلا در حال حاضر تقاضای خرید خروس سیاه برای قربانی به نسبت دیگر رنگ ها بیشتر می باشد، از این رو قیمت خروس سیاه رنگ در تهران برای قربانی کردن جهت دفع بلا، چشم نظر، چشم زخم و … گران تر است. اگر بخواهیم به بررسی نرخ انواع طیور بپردازیم، باید بگوییم که نرخ تمامی طیور مورد استفاده همچون قیمت انواع دام نظیر قیمت گوساله زنده، گوسفند و … با افزایش چند برابری همراه بوده است. به طوری که قیمت خروس زنده در سال 99 به نسبت سال 98 رشد زیادی را تجربه کرد. افزایش نرخ دانه هایی که برای تغذیه و پرورش طیور مورد استفاده قرار می گیرد، موج افزایش قیمت خروس محلی در سال 1400 را نیز رقم زده است.

مراکز خرید و فروش خروس محلی زنده

خرید خروس زنده محلی بهتر است از مراکز معتبر انجام گیرد. مراکز فروش خروس زنده در تهران و کرج در مناطق زیادی وجود دارد، در مواردی مجموعه های فروش گوسفند زنده نیز به ارائه این مورد می پردازند. مجموعه hisheep با داشتن مجوز های لازم برای فعالیت در این زمینه این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم آورده است تا بتوانید نسبت به خرید مرغ و خروس زنده در هر منطقه از تهران اقدام نمایید. جهت سفارش از طریق شماره های داخل سایت با ما در تماس باشید. فروش خروس محلی

خرید خروس سیاه محلی در تهران و کرج

قیمت خروس زنده سیاه در تهران برای قربانی کردن به نسبت سایر رنگ ها کمی بیشتر می باشد. چرا که برخی از افراد اعتقاد به این دارند که رنگ سیاه از این پرنده برای قربانی کردن و دفع بلا می تواند بهتر عمل کند. توجه داشته باشید که قیمت این موارد بر اساس کیلوگرم نمی باشد. قیمت گذاری برای این طیور محلی بر اساس نرخ معین برای انواع نژاد های موجود در بازار صورت می گیرد. همچنین همشهریان عزیز برای استعلام قیمت خروس زنده در کرج و سفارش غیرحضوری می توانند با شماره تلفن مرکز فروش مرغ و خروس محلی شعبه کرج در استان البرز (گروه دام زنده های شیپ) تماس بگیرند. توجه داشته باشید اگر به محل کشتارگاه ما نزدیک هستید می توانید خودتان به صورت حضوری مراجعه کرده و خروس یا مرغ مد نظر را انتخاب کنید.

کانال خرید و فروش خروس محلی

امروزه در فضای مجازی بستر مناسبی برای انجام معاملات مختلف ایجاد شده است. در همین راستا افراد برای انجام این معاملات از پیامرسان های مختلف همچون تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و … استفاده می کنند. از آنجایی که خرید و فروش خروس زنده محلی در تهران برای دفع بلا و قربانی کردن بسیار پر رونق می باشد، بنابراین کانال های تلگرامی مختلفی به این منظور ایجاد شده اند. که امکان انجام معامله را برای فروشندگان و خریداران فراهم آورده اند. مجموعه ما هیچگونه فعالیتی در شبکه های اجتماعی ندارد و بر اساس گزارشات صورت گرفته برخی افراد سودجو از اسم برند و کشتارگاه ما جهت دریافت سفارش استفاده می کنند. بنابراین لازم است بدانید که هیچگونه سایت یا کانال دیگری برای فروش خدمات خود نداریم. تنها سایت رسمی ما hisheep.ir می باشد که هنگام برداشتن شماره از داخل سایت لازم است به آدرس سایت دقت کنید. خرید خروس سیاه قربانی نکته قابل توجه در این میان، اطمینان حاصل کردن طرفین معامله برای انجام آن است. چرا که در موارد متعددی مشکلات مبنی بر سو استفاده برخی افراد سودجو و کلاهبردار در این زمینه به وجود آمده است. مسئولیت انجام هر گونه معامله ای بر عهده شخص خریدار و فروشنده می باشد، بنابراین بهتر است از مراکز معتبر و یا کانال های معتبر و مشخص خرید های خود را انجام دهید.

مزایای خرید خروس برای قربانی از مجموعه hisheep

جهت افزایش رضایت مشتریان از خرید در مجموعه های شیپ مواردی در نظر گرفته شده است. عرضه انواع دام زنده و طیور در این مرکز به صورت بهداشتی و سالم صورت می گیرد. بهترین قیمت همراه با بهترین خدمات را می توانید از مجموعه های شیپ دریافت کنید. در ادامه به معرفی برخی از مزایای خرید از این مجموعه می پردازیم.

 • خرید با بهترین قیمت نسبت به سایر مراکز
 • دریافت خروس با رشد طبیعی و محلی
 • دریافت سفارش سالم و بهداشتی
 • نگهداری طیور در محل بهداشتی و پاکیزه
 • خدمات قصابی و ذبح شرعی رایگان
 • ارسال به نقاط مختلف تهران و کرج
 • بررسی دام ها از نظر سلامت و بیماری
 • ارسال کارت خوان سایر جهت پرداخت در محل
 • ذبح رایگان توسط قصاب
 • خواندن دعای قربانی خروس هنگام ذبح
 • امکان خرید خروس سیاه رنگ
 • خروس قرمز، سفید و دیگر رنگ ها
 • امکان خرید مرغ سیاه رنگ
 • و …

قیمت خروس سیاه در تهران و کرج قیمت خروس زنده برای قربانی ، دفع بلا و چشم زخم در بازار سال 1402 می تواند برای هر روز مقدار متفاوتی باشد. بنابراین جهت خرید خروس محلی زنده با رنگ سیاه، سفید، قرمز، قهوه ای و … می توانید با شماره های داخل سایت در تماس باشید، تا با اطلاع از نرخ دقیق و مزایای خرید نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید.

نحوه قیمت گذاری خروس زنده محلی برای قربانی؟

یکی از مشکلاتی که افراد با آن رو به رو هستند مربوط به قیمت خروس زنده در تهران برای قربانی کردن می باشد. ما در بخش توضیحات این مقاله اشاره کردیم که چندین ملاک برای مشخص کردن این نوع طیور وجود دارد. یعنی برخلاف طیور صنعتی که تنها بر اساس وزن قیمت آن ها مشخص می شود، طیور محلی بر اساس نژاد، رنگ، سن و حتی وزن تعیین قیمت می شوند. حال در این میان برخی از آنها دارای رنگ های خاصی هستند که همین تفاوت رنگ تاثیر بسیار زیادی روی قیمت گذاری دارد. از آنجایی که نرخ طیور هم ثابت نیست ما هیچگونه قیمتی در سایت اعلام نکرده ایم، بنابراین لازم است برای دریافت قیمت روز با ما تماس بگیرید.

آیا قربانی خروس برای دفع بلا کافیست؟

اکثر افرادی که اقدام به قربانی خروس زنده می کنند، برایشان جای سوال است که آیا همین قربانی برای دفع بلا و چشم زخم کافیست یا لازم است کار دیگری هم انجام دهند؟ در پاسخ این افراد باید بگوییم که اگر هدف شما دفع بلا، چشم زخم و چشم نظر است بله همین عمل قربانی کردن خروس زنده یا قربانی مرغ زنده محلی کافیست و نیاز به هیچ کار دیگری نیست.

چه زمانی مرغ و خروس قربانی کنیم؟

متاسفانه برخی مراکز فقط به فکر فروش محصول هستند و نکات لازم قربانی کردن را رعایت نمیکنند. ما این پیشنهاد را به همه عزیزانی که قصد قربانی کردن دارند میدهیم که ساعت ذبح باید چیزی حدود ساعت 9 – 10 صبح تا قبل از غروب آفتاب باشد. از طرفی حتما طیور یا دام مورد نظر نباید تشنه باشد یا از نظر سلامتی نباید بیمار باشد. اگر فروشنده به این نکات توجه نمیکند لطفا از هر جایی قصد خرید داشتید شما این موارد را رعایت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top