نرخ دام زنده شهرداری

دام زنده شهرداری

قیمت دام زنده شهرداری به روز در بازار دام کشتار روز در مقایسه با سایر نرخ های موجود در بازار برای انواع دام می تواند مقدار متفاوتی باشد. جهت خرید گوسفند زنده، گوساله، بره و … افراد زیادی به دنبال یافتن مراکز خرید دام زنده شهرداری در تهران و کرج هستند تا از این طریق بتوانند دامی مناسب و متناسب با نیاز خود را تهیه نمایند.

میادین شهرداری یکی از مراکز بزرگی هستند که برای انجام معاملات انواع دام کشتار و طیور از نژاد های مختلف در نظر گرفته شده اند. خرید از این مجموعه ها به صورت حضوری صورت می گیرد، بنابراین برای تهیه هر نوع دام کشتاری و یا پرنده ای باید به این مجموعه ها مراجعه نمایید.

قیمت به روز دام زنده شهرداری

قیمت دام زنده شهرداری در تهران و کرج

با توجه به اینکه میزان تقاضای زیادی برای مصرف گوشت قرمز و در نتیجه خرید انواع دام به صورت زنده وجود دارد، بنابراین در نظر داشتن مجموعه ها و مراکزی که بتوانند نیاز افراد در زمینه تامین گوشت را برطرف کنند، لازم و ضروری است. در همین رابطه سازمان های مربوطه اقدام به راه اندازی میادین عرضه دام زنده شهرداری نموده اند تا افرادی که نسبت به خرید دام در انواع مختلف تمایل دارند، بتوانند از طریق مراجعه به این مکان، موارد مورد نظر خود را تهیه نمایند.

دام شهرداری

خرید دام زنده از میادین شهرداری تنها محدود به گوسفند و بره نمی شود. بلکه شامل موارد دیگری نظیر گاو، گوساله زنده، بز، شتر و حتی انواع طیور همچون مرغ و خروس زنده می شود. این مجموعه ها را می توان مرکزی مناسب برای تهیه گوشت قرمز و سفید دانست که افراد می توانند نسبت به انجام معاملات موارد ذکر شده به این مجموعه ها مراجعه کنند.

خرید دام زنده از میادین شهرداری

باور به اینکه قیمت دام زنده شهرداری به روز در این مراکز می تواند نسبت به سایر نرخ های اعلامی در بازار بهتر و به صرفه تر باشد، سبب شده است تا افراد به دنبال خرید دام زنده از میادین شهرداری باشند. این مجموعه ها در راستای فراهم آوردن محیط مناسبی برای انجام معاملات مربوط به انواع دام توسط شهرداری و سایر نهاد های مربوطه ایجاد شده است.

گوسفند زنده شهرداری

افرادی که قصد خرید و فروش دام زنده شهرداری در تهران و کرج را داشته باشند می توانند به این مجموعه مراجعه نمایند. انجام معاملات در این مراکز تنها محدود به دام های کشتار نمی باشد و حتی افرادی که قصد خرید و فروش گوسفند و سایر دام ها برای پروار بندی و … را داشته باشند. می توانند به این مراکز مراجعه کنند.

گوسفند زنده شهرداری

همانطور که می دانید بیشترین میزان خرید دام زنده شهرداری برای قربانی کردن و ذبح مربوط به گوسفند و بره زنده می باشد. از این رو افراد بیشتر به دنبال خرید گوسفنده زنده شهرداری هستند. تا بتوانند مورد مناسبی برای ذبح و کشتار پیدا کنند و نسبت به تهیه آن اقدام نمایند. در نتیجه اینکه بیشتر معاملات مربوط به این نوع دام می باشد، فروشندگان نیز بیشتر نسبت به آوردن انواع گوسفندان تمایل بیشتری دارند تا بتوانند در مدت زمان سریعی نسبت به فروش آنها اقدام کنند.

قیمت گوسفنده زنده در میادین شهرداری

تعیین قیمت گوسفند زنده شهرداری بر اساس معیار هایی که برای خرید و فروش تعیین شده است صورت می گیرد. شرایطی که برای انجام معاملات مربوط به انواع گوسفندان در بازار وجود دارد، در این مجموعه نیز بر تعیین قیمت ها تاثیر گذار می باشد. توجه داشته باشید که در بیشتر موارد نظارت خاص و مناسبی بر انجام معاملات در این مجموعه صورت نمی گیرد و گاها قیمت گوساله زنده شهرداری و سایر دام ها از قیمت های اعلامی در سایر مراکز و حتی سایت های آگهی دیوار و شیپور نیز بیشتر می باشد.

نرخ دام شهرداری تهران

قیمت دهی در این مرکز نیز بر اساس نوع نژاد، رنگ، جنسیت، بره زایی، وزن و … صورت می گیرد. بنابراین می توان گفت که شرایط موجود در این مراکز کاملا مشابه خرید از سایت های آگهی می باشد. برخی فروشندگان در این مرکز بنا به نوع رنگ بندی دام نیز نسبت به افزایش نرخ اعلامی اقدام می کنند.

قیمت دام زنده شهرداری کیلویی چند است؟

نرخ دام زنده بروز در محل مرکز عرضه معتبر و بهداشتی برای هر کیلوگرم می تواند بنا به نوسانات بازار که در زمینه ارز خارجی و در نتیجه تغییرات قیمتی نهاده های دامی صورت می گیرد، مقدار متفاوتی برای هر روز باشد. تغییر قیمت ها تنها مربوط به یک نوع دام نمی باشد، بلکه تغییر نرخ در هر مورد می تواند سبب صعودی شدن قیمت سایر دام ها و حتی طیور همچون خروس زنده و … شود.

قیمت دام شهرداری

استعلام قیمت دام در میادین شهرداری و همچنین اطلاع از نرخ سایر مراکز و گوسفند فروشی ها می تواند در انتخاب درست و خرید با نرخ مناسب به شما کمک کند. چرا که وجود افراد سودجو و دلال ها در این بازار سبب شده است تا گاها افراد مجبور به پرداخت هزینه بیشتری نسبت به مقدار مصوب برای هر کیلوگرم دام زنده شوند. مجموعه های شیپ با داشتن مجوز های لازم برای فروش انواع دام در این زمینه فعالیت دارد.

خرید دام کشتار برای عید قربان

تهیه دام تنها در جهت استفاده از گوشت صورت نمی گیرد، بلکه افراد زیادی خرید دام زنده شهرداری برای عید قربان، تاسوعا، عاشورا و سایر مراسمات مذهبی را مد نظر دارند. مجموعه های شیپ در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان نسبت به عرضه این نوع دام با قیمت مناسب و مصوب توسط نهاد های ناظر اقدام نموده است. خرید هر نوع دامی برای انواع مناسبت های مذهبی و جشن های خصوصی، مهمانی ها و … را می توانید از طریق این مجموعه انجام دهید.

افراد در مراسمات مذهبی سعی می کنند انواع دام شامل گوسفند و بره، گاو و گوساله، بز و بزغاله، شتر زنده و … را به منظور قربانی کردن جهت ادای نذری خریداری کنند. های شیپ به عنوان بزرگترین مرکز عرضه دام زنده گوسفند سعی کرده است تمامی دام ها را در زمان و فصل های پر تقاضا برای مشتریان خود فراهم کند. اما از آنجایی که برخی از آنها در روزهای دیگر تقاضای کمتری دارند، ما فقط آنها را در زمان های خاصی در مجموعه خود موجود می کنیم. بنابراین جهت اطلاع از موجود بودن هر کدام از دام ها می توانید با شماره تلفن مرکز فروش ما در ارتباط باشید.

تفاوت خرید دام زنده از میادین با سایر مراکز

قبل از هر چیزی بهتر است تفاوت را از نظر قیمت دام زنده میادین شهرداری با سایر مراکز مورد بررسی قرار داد. باور عموم نسبت به امکان خرید دام از میادین با قیمت کمتر نسبت به سایر مراکز شکل گرفته، اما در این رابطه باید گفت که نبود مدیریت و نظارت بر نرخ اعلامی در میادین سبب شده است تا قیمت های بالایی برای فروش دام ها در نظر گرفته شود، از این جهت می توان گفت که خرید از مراکز معتبر با داشتن مجوز های لازم برای فعالیت می تواند به صرفه تر باشد.

گوساله زنده شهرداری

جهت تهیه دام از میادین باید به صورت حضوری مراجعه نمایید و امکان خرید به صورت اینترنتی و تلفنی وجود ندارد. همچنین فروشندگان حاضر در این مکان به صورت سیار فعالیت دارند و در صورت داشتن هر گونه نارضایتی و برگشت معامله شما نمی توانید به آنها دسترسی داشته باشید. از سوی دیگر هیچ تضمینی برای ارائه دام سالم به شما وجود ندارد. مجموعه های شیپ علاوه بر امکان خرید حضوری، امکان خرید اینترنتی از طریق سایت و تماس را فراهم آورده است. همچنین دام سالم و بهداشتی با تضمین سلامت و همچنین ارائه خدمات قصابی و حمل و نقل رایگان به مشتریان تقدیم می گردد.

مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری

یکی از مواردی که بسیاری افراد دنبال آن هستند مربوط به مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری می باشد. منظور از مراکز عرضه شهرداری کشتارگاه های رسمی و میادین پخش دام کشتار روز می باشند. ما در بخش مربوطه اشاره کردیم که یک سری مرکز خرید دام زنده شهرداری تهران شامل کشتارگاه ها و بخش های خصوصی است که دارای مجوز از شهرداری هستند. همچنین گفته شد برخی دیگر از افراد بدون داشتن مجوز و پروانه کسب در مناطق مختلف خدمات دام کشتار روز ارائه می دهند. اگر شما تمایل دارید از یک مرکز کشتارگاه اطمینان خرید کنید بی شک های شیپ با داشتن مجوز رسمی و پروانه کسب فروش دام زنده شهرداری بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

ارائه با کیفیت ترین نژاد دام زنده گوشتی برای کشتار و قربانی کردن توسط های شیپ بزرگترین مرکز خرید و فروش در تهران

نام محصولدام زنده شهرداری
قیمت روزارزان ترین قیمت داما
نوع دام زندهدام کشتار روز
شماره تلفن09199916595
متوسط وزن50 کیلو گرم
نوع نژادگوشتی
شماره تماس09196515243

آدرس مرکز عرضه دام زنده شهرداری تهران و کرج

افراد زیادی نسبت به خرید از این میادین تمایل دارند، بنابراین همواره به دنبال آدرس مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری در تهران و کرج هستند. این میادین در مناطق مختلفی در سطح شهر وجود دارند. مجموعه لایو شیپ با ارائه بهترین خدمات و مناسب ترین قیمت در خدمت شما عزیزان می باشد، تا هر گونه سفارش دام را در سریعترین زمان ممکن در هر نقطه ای تحویل دهد. در ادامه به معرفی چندین مجموعه و مرکز که تحت نظارت این سازمان در حال فعالیت هستند می پردازیم.

 • مرکز عرضه دام قائم
 • مرکز کشتار حکیمیه
 • کشتارگاه حکیمیه
 • منطقه 18
 • منطقه 15
 • آزادگان
 • افسریه
 • پاسگاه نعمت آباد
 • منطقه خاوران
 • حیدر آباد
 • شهریار
 • اسلامشهر
 • مهرشهر
 • و …

قیمت دام زنده شهرداری تهران و کرج در مرکز عرضه با ارائه اطلاعاتی راجع به خرید این موارد در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. جهت خرید هر نوع دام و طیور محلی می توانید از طریق شماره تلفن مرکز عرضه دام زنده با ذبح بهداشتی درج شده در سایت با کارشناسان مجموعه hisheep.ir در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top