مراکز خرید و فروش دام زنده شهرداری در تهران

مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری در تهران

مراکز خرید و فروش دام زنده شهرداری در تهران و کرج بسیار زیاد می باشد. همشهریان عزیزی که که تمایل دارند برای خرید گوسفند زنده به میدان دام شهرداری مراجعه کنند می توانند از طریق تمامی بخش هایی که به عنوان مرکز ذبح بهداشتی و معتبر انتخاب شده اند اقدام کنند. یکی از نکات مهم در رابطه با این موضوع این است که در این میادین دامداران و افراد زیادی در حال خرید و فروش دام زنده اعم از گوسفند زنده، گاو و گوساله زنده، شتر و … می کنند. یعنی اگر شما به هر کدام از این موارد که برای کشتار روز می باشند نیاز دارید با مراجعه حضوری می توانید به راحتی خرید خود را انجام دهید.

مرکز عرضه دام زنده شهرداری

همانطور که میدانید شهرداری هر شهری برخی مناطق خاص را به عنوان مرکز میدان دام کشتار روز انتخاب کرده است. در این نوع میدان ها افرادی که در زمینه خرید و فروش دام زنده فعالیت دارند حضور پیدا میکنند. تعداد این افراد بسیار زیاد است و به اصطلاح به آنها گوسفند فروشان نیز می گویند. هر کسی می تواند در صورت تمایل به خرید دام کشتار از مرکز عرضه شهرداری تهران و کرج به این میدان ها مراجعه کرده و از هر کسی به راحتی خرید خود را انجام دهد.

در رابطه با قیمت دام زنده شهرداری قبلا به طور مفصل صحبت کرده ایم و می توانید از طریق لینک مشخص شده وارد مقاله مربوطه شده و اطلاعات لازم را در رابطه با آن مطالعه کنید. دقت داشته باشید ممکن است برخی افراد قیمت های متفاوتی به شما اعلام کنند و در صورت دادن تخفیف، مقدار آن نیز متفاوت خواهد بود. البته اختلاف زیادی با یکدیگر ندارند.

بازار گوسفندان تهران

بسیار از عزیزان قصد دارند برای خرید گوسفند زنده شهرداری به بازار گوسفندان تهران و کرج مراجعه کنند. دلیل استفاده از نام دو شهر تهران و کرج به این منظور است که مجموعه بزرگترین مرکز عرضه دام زنده های شیپ خدمات خود را در حال حاضر در این دو شهر ایران ارائه می کند. به طور کلی بازار خرید و فروش دام زنده با ذبح بهداشتی و مرکز معتبر در جاهای مختلفی از شهر قرار دارند. البته نام این بازار گوسفندان را ما به اصطلاح همان میدان دام شهرداری می نامیم که توسط این ارگان مشخص شده است.

بازار گوسفندان تهران

بازار دام زنده در تهران به چندین منطقه مختلف محدود می شود که برای خرید گوسفنده زنده باید به این میدان ها مراجعه کنید. برای مثال یکی از آنها مربوط به میدان دام شهریار، یا میدان دام افسریه و … می شود.

البته در ادامه ما به معرفی تمامی مراکز خرید و فروش دام زنده شهرداری تهران خواهیم پرداخت و شما می توانید در صورت امکان به نزدیکترین مرکز در صورت معتبر و بهداشتی بودن مراجعه کنید.

آدرس مرکز عرضه دام زنده شهرداری تهران

در این قسمت از مقاله مرکز خرید دام زنده در تهران و کرج قصد داریم به موضوع آدرس مراکز دام کشتار روز و یا آدرس کشتارگاه گوسفندان بپردازیم. این روزها افراد زیادی در این زمینه فعالیت دارند. اما باید بدانید که تنها در چندین منطقه کشتارگاه گوسفند زنده وجود دارد. شما می توانید در صورتی که شرایط و امکان مراجعه حضوری را دارید به این آدرس ها مراجعه کنید.

بالاتر به موضوع میدان دام شهرداری برای کشتار روز اشاره ای داشتیم. در این رابطه با بگوییم که این میادین و برخی کشتارگاه دام زنده بهداشتی امکان فروش غیرحضوری را ندارند. به این صورت که شما قادر نخواهید بود از طریق تماس تلفنی یا به صورت اینترنتی اقدام به ثبت سفارش و خرید گوسفنده زنده کنید.

البته باید به این نکته هم اشاره داشته باشیم که ممکن هم هست برخی از آنها به ندرت وجود دارند خدمات خود را به صورت اینترنتی نیز ارائه دهند.

شماره تماس مراکز خرید و فروش دام زنده در میدان دام شهرداری

اگر قصد برقراری ارتباط با مرکز فروش دام زنده کشتار روز شهرداری در تهران را دارید باید بگوییم که می توانید از طریق شماره تلفن تماس مرکز عرضه و ذبح بهداشتی دام کشتارگاه با مراکز مختلف ارتباط برقرار کنید. در بزرگترین مرکز خرید و فروش دام زنده های شیپ شما می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها با یک تماس تلفنی اقدام به خرید گوسفند، گاو، گوساله، بز و بزغاله، شتر، مرغ و خروس زنده محلی، بوقلمون و … کنید.

دقت داشته باشید که برخی افراد با نام مراکز عرضه و ذبح بهداشتی دام زنده خود را معرفی می کنند در حالی که دلال هستند و ممکن است خرید ناموفق و بدی داشته باشید. خرید گوسفند یا گاو و گوساله زنده از دلال مشکلات خاصی دارد که این مورد خارج از حوصله این بخش می باشد. اما در آینده مقاله ای مجزا و کامل در رابطه با این موضوع برای شما خواهم نوشت.

مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری تهران

مرکز خرید گوسفنده زنده شهرداری

طبق مواردی که در بالا مطالعه کردید مراکز خرید گوسفند زنده شهرداری در تهران و کرج در مناطق مختلف شهر واقع شده است. البته منظور همان بازار گوسفندان یا میدان دام زنده شهرداری می باشد. بجز این بخش ها، افراد دیگری هستند که به صورت خصوصی فعالیت دارند که این مورد را در ادامه خدمت شما توضیح می دهیم.

اگر قصد دارید خودتان شخصا برای خرید مراجعه کنید می توانید از طریق آدرس مرکز خرید و فروش که در ادامه برای شما لیست می کنیم اقدام کنید.

 • مرکز کشتارگاه گوسفنده زنده منطقه 18
 • دام کشتار روز حکیمیه
 • شماره تماس کشتارگاه منطقه 15
 • خاوران
 • افسریه
 • دام قائم
 • میدان دام شهریار
 • مرکز عرضه دام زنده کرج
 • آزادگان
 • شرق تهران
 • بازار گوسفندان غرب تهران
 • مرکز عرضه دام زنده شمال تهران و جنوب
 • و …

مراکز عرضه شخصی و خرید اینترنتی

همانطور که در رابطه با مرکز خرید و فروش دام زنده شهرداری در تهران گفتیم میدان های مختلفی به عنوان مراکز معتبر که توسط این سازمان انتخاب شده در نظر گرفته شده است. اما باید بدانید که علاوه بر این بخش ها، در مناطق مختلفی از شهر برخی افراد اقدام به فروش دام زنده برای کشتار کرده اند. تعداد این نوع مراکز بسیار زیادی از میادین شهرداری می باشد. همچنین در رابطه با این نوع بازار گوسفندان تهران باید بدانید که تعدادی از آنها دارای مجوز رسمی از جانب شهرداری هستند و تعدادی هم هیچ مجوز و پروانه فعالیتی برای خرید و فروش دام کشتار روز ندارند.

بی شک همه ما می دانیم که وجود مجوز نشان دهنده کیفیت کار نمی باشد. هر چند می توان از قابل اعتماد و معتبر بودن مجوز و پروانه کسب را ملاک خوبی دانست اما نشان دهنده کیفیت نمی باشد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از یک مرکز معتبر خرید کرده باشید اما خرید ناموفق و بدون رضایتی داشتید.

مجموعه های شیپ با دارا بودن مجوز از مرکز شهرداری تهران به عنوان یکی از بهترین مراکز ذبح بهداشتی و معتبر در زمینه خرید و فروش دام زنده می باشد. برای خرید می توانید با شماره های داخل سایت با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top